KOMPAKTOWY WYPAD MUZYCZNY

Śpiew, piękne widoki, pyszne jedzenie i przyjazna atmosfera – czyli Kompaktowy Wypad Muzyczny z Muzofilią! A to wszystko w zaufanym pensjonacie „Pod Katedrą” w Drohiczynie w terminie 16 – 18 czerwca 2023 r.

3 dni śpiewania z Nali Roką. W programie Wypadu lekcje indywidualne, warsztaty chóralne (muzyka rozrywkowa, gospel) oraz pokaz dla gości pensjonatu.

Na lekcjach indywidualnych każdy uczestnik będzie miał okazję poćwiczyć swój solowy utwór. Oprócz tego skupimy się stronie technicznej. Dobierzemy odpowiedni zestaw ćwiczeń na poprawę każdego głosu.

Na warsztatach chóralnych uczestnicy nauczą się śpiewać w głosach, poznają specyfikę pracy w zespole wokalnym i przygotują utwór na pokaz.

Wypad odbywać się będzie w klimatycznym pensjonacie „Pod Katedrą” w Drohiczynie na Podlasiu. To miejsce to prawdziwa gratka dla osób, które chcą się wyciszyć i spędzić kreatywnie czas. Na ogromną uwagę zasługuje tamtejsza kuchnia. Jest tak pysznie, że po prostu trzeba to sprawdzić samemu.

Cena 550 zł obejmuje noclegi, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zajęcia muzyczne oraz wspólny spacer po zabytkach i krajobrazach Drohiczyna.

Przyjazd – 16 czerwca 13:00 (na obiad) | Wyjazd – 18 czerwca 17:00 (po zajęciach)

Minimalny wiek uczestnika to 17 lat.

Zgłoszenia należy wysłać na adres mailowy muzofilia.promocja@gmail.com. W treści maila wpisać: Imię i nazwisko uczestnika, wiek, numer kontaktowy, adres mailowy oraz dowód wpłaty zaliczki. Uczestnik zostaje przyjęty na warsztaty w momencie otrzymania maila z potwierdzeniem.

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 200 zł płatna do 2 dni od dnia zgłoszenia. Resztę kwoty należy uregulować do 15 czerwca 2023 r. Powyższe kwoty należy wpłacić na konto bankowe ING Bank Śląski : 20 1050 1025 1000 0091 3308 2744. W tytule przelewu należy wpisać „Imię i nazwisko uczestnika KOMPAKTOWY WYPAD MUZYCZNY”.

Na wszystkie pytania odpowiemy w mailu muzofilia.promocja@gmail.com lub pod numerem telefonu +48 508 65 65 65

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂

O PROWADZĄCEJ:

Nali Roka, czyli Karolina Drewnik – wokalistka, wiolonczelistka, songwriterka, kompozytorka, trener wokalny i filmowiec. Współpracuje z artystami polskich i światowych scen m. in. Sarsa, Dawid Kwiatkowski, Loona czy Fun Factory. Prowadząca zespoły wokalne i chóry gospel. Wokalista ma na swoim koncie kilka albumów. Najbardziej ceni sobie płytę „Kolorowanka”, nagraną z zespołem Szum Drzew. Występowała na takich wydarzeniach jak Fest Festiwal czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Obecnie jest nauczycielem śpiewu w Muzofilii oraz rozwija swoje solowe projekty muzyczne. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s