Letnie Półkolonie Muzofilia

Ruszamy z kultowymi Półkoloniami Muzofilia.

Zimowa edycja Półkolonii okazała się wielkim sukcesem, dlatego czas na letnią edycję! Zobaczcie naszą galerię zdjęć z zimowej edycji.

Letnie Półkolonie Muzofilia to miejsce dla dzieci w wieku 7 – 14 lat, które chcą rozwinąć swoją pasję muzyczną, ale nie tylko. Jeżeli Twoje dziecko dopiero odkrywa muzykę, to Półkolonie to świetnie miejsce na pokazanie mu, o co w tym wszystkim chodzi. Zaciekawimy je, pokażemy piękne utwory, nauczymy podstaw gry na gitarze, pozna nowe osoby w swoim wieku, nauczy się nowego układu taneczne. Na koniec dzieci zaprezentują rodzicom, to czego nauczyły się na Półkoloniach. Ale najważniejsza w tym jest DOBRA ZABAWA I MIŁE SPĘDZENIE CZASU!

Dzieci będą pod opieką naszych instruktorów i animatorów. Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30 – 16:00. Jeżeli potrzebujecie zostawić dziecko wcześniej i odebrać później, to nie ma najmniejszego problemu. Świetlica będzie działać w godzinach 8:30 – 9:30 oraz 16:00 – 17:00.

Żeby wziąć udział w Półkoloniach rodzice proszeni są o wysłanie na adres muzofilia.promocja@gmail.com karty zgłoszeniowej dziecka wraz z dowodem wpłaty.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod adres muzofilia.promocja@gmail.com lub pod numerem telefonu 690 498 909.

Zapraszamy na nasze social media, gdzie znajdziecie komentarz naszych uczestników:

I TURNUS

II TURNUS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s