Chór Gospel Lauders

GOSPEL LAUDERS to chór założony przez Karolinę Drewnik i Adama Chlapka w 2018 r. Od 2022 r. chór kontynuuje swoją działalność w Muzofilii. Mamy jedną najważniejszą zasadę – „Dawanie szans”. Uważamy, że każdy powinien dostać możliwość na pokazanie tego, co czuje za pomocą śpiewu. Dzięki temu jesteśmy spójni i otwarci. Chcemy cieszyć i zachęcać do zabawy naszych słuchaczy, a gdy nadejdzie refleksja – zgłębiamy ją.  Chórowi towarzyszy zespół muzyczny, który tworzą wykształceni muzycy, grający na światowych scenach muzycznych. Gospel Lauders udziela się w akcjach społecznych i miał okazję współpracować z takimi artystami jak Monika Urlik, Mateusz Krautwurst czy Mateusz Grędziński.

Na próbach chóru będziemy pracować nad materiałym gospelowym, ale nie tylko. Jeżeli nie czujesz się pewnie w klimatach wiary, nie przejmuj się – muzyka potrafi wyrazić więcej niż słowa. Dołącz do nas i dopisz się do naszej historii 🙂

Grafik zajęć

Cennik zajęć

DYRYGENT I INSTRUKTOR:

Karolina Drewnik  – wokalistka, wiolonczelistka, dyrygentka, kompozytorka, autorka tekstów i filmowiec. Uczęszczała do OSM II st. im. Zenona Brzewskiego (wiolonczela). Ukończyła Społeczną Akademię Nauk na wydziale sztuk audiowizualnych.

Od 7 roku życia na scenie. Do 16 roku życia jej losy muzyczne związane były z muzyką poważną. Finalnie zdecydowała się na przygodę w branży muzyki rozrywkowej. Od tego czasu jest czynnym muzykiem i występuje na polskich scenach jako wokalistka i wiolonczelistka. Na swoim koncie ma współpracę z Sarsą i Dawidem Kwiatkowskim oraz innym artystami.

Występowała m. in. na takich wydarzeniach jak Fest Festival czy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Oprócz doświadczenia muzycznego, posiada również doświadczenie filmowe jako redaktor, kierownik produkcji programów i seriali telewizyjnych.

Jest wokalistką i frontmanką zespołu Szum Drzew.