
Patrycja Kawęcka-Czerska
Patrycja Kawęcka-Czerska artystycznie Pati Cze dyrektor zarządzający i artystyczny International School of Music Muzofilia, pedagog, coach wokalny, song writerka, specjalizuje się w nauce emisji glosu opartej na metodzie Profesora Janusza Niziołka Voice Body and Spirit, która uczy świadomego wokalnego oddechu, poprzez pracę z oddechem, ciałem i głosem daje piękne efekty zdrowego pięknie brzmiącego głosu.
Zanim założyła szkołę muzyki rozrywkowej współpracowała m. in. z Borysem Szycem, Krzysztofem Herdzinem, Wojciechem Młynarskim. Wydała płytę „Ego” przez Polskie Radio, na której utwory są w całości jej autorstwa (muzyka i tekst), oprócz jednej specjalnie dla niej napisanej przez Wojciecha Młynarskiego. Jako solistka Filharmonii Narodowej zrealizowała serię koncertów w programie edukacyjnym pod patronatem MEN-u. Zaśpiewała dla około miliona dzieci i młodzieży w całej Polsce. Uczestniczyła w wielu warsztatach z zakresu muzyki klasycznej i rozrywkowej m. in. pod kierunkiem Lory Szafran, Włodka Pawlika. Reprezentowała nasz kraj na Eurowizji 2008 jako back ground vocals.
Maciej Kuczko
Maciej Kuczko jest muzykiem, gitarzystą i realizatorem dźwięku. Nie są mu obce różne gatunki muzyczne od jazzu, bluesa, funku, reggae po rock i metal. Od 2010 roku udziela prywatnych lekcji gry na gitarze.
Brał udział w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych Puławy w 2012 roku, podczas których lekcji mistrzowskich udzielał mu Artur Lesicki. W 2013 roku ukończył Studium Realizacji Dźwięku w Warszawie.
Jest czynnym artystą scenicznym i studyjnym. Razem ze swoim zespołem Bomba Kaloryczna przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Koncertują w całej Polsce. W ciągu trzech lat działalnosci supportowali artystów takich jak: Kult, Monika Brodka, Sidney Polak, Jamal. Happysad, Lux Torpeda, Red Lips, Daab.


Agata Barwinek-Bembinow
Agata Barwinek-Bembinow – wokalistka, aktorka, nauczycielka śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Uczestniczyła w szeregu kursów wokalnych, aktorskich i lektorskich. Występowała w produkcjach telewizyjnych i filmowych. W latach 2011-2021 była solistką Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” – występowała setki razy z towarzyszeniem chóru i orkiestry symfonicznej wykonując repertuar klasyczny oraz opracowania muzyki ludowej i kolęd. Od kilkunastu lat aktywnie bierze udział w projektach muzycznych reprezentujących różnorodne gatunki i style – m.in. klasykę, jazz, ale też hip-hop, czy heavy-metal.
Jest absolwentką Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Justyna Jędrusik
Justyna Jędrusik – artystka pochodząca z Nowego Sącza, która z pasją łączy klasyczne wykształcenie muzyczne z miłością do jazzu, soulu i muzyki rozrywkowej. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, gdzie kształciła się pod okiem Beaty Bednarz i Iwony Kmiecik. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła w Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu, ucząc się wokalistyki klasycznej.
W 2020 roku zdobyła uznanie publiczności, wygrywając odcinek programu „Szansa na Sukces” poświęcony twórczości Haliny Frąckowiak, wykonując utwór „Anna już nie mieszka tu” . Jest również laureatką Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Glory” oraz wyróżnioną uczestniczką RMS Festiwal.
Justyna jest autorką wielu autorskich utworów, w tym singla „Dance&Pray”, który zachęca do spojrzenia na problemy z dystansem i pozytywnym nastawieniem . Jej twórczość charakteryzuje się emocjonalnym przekazem i soulowym brzmieniem.


Andriej Jermakow
Andriej Jermakow to pochodzący z Białorusi pianista-pedagog o polskich korzeniach. Reprezentuje różne style muzyczne w tym klasykę, jazz i rock. Swoje wykształcenie muzyczne zdobył w (1998- 2007) Państwowej Szkole Muzycznej im. I. I. Sollertynskiego oraz na Państwowym Uniwersytecie im. P.M. Maszerowa w Witebsku,w tym zdobył kwalifikacje wykładowcy i akompaniatora. Jak twierdzi, żaden styl nie jest mu obcy. Poprzez muzykę chce inspirować i rozwijać talenty muzyczne swoich podopiecznych.
Występował i pracował jako artystą Witebskiej Filharmonii Państwoej, a także pinista zespołu Combo Fusion oraz Kristal w Smoleńsku i Moskwie. Mieszka w Polsce od 2010 , aktywnie koncertował będąc klawiszowcem zespołu Backup (Mbt music 2011, poznuej teledysk Ryba Chyba 2013). Po rozpadzie zespołu Backup gra w Blues Traktors gdzie oponuje organy Hammond i z którym nagrywa plyte” Tet – a -tet 2014″ .W tym samym roku uczestniczę w finalu festiwalu Grechuty w Krakowie. Andriej teraz pracuje nad autorskim programem, ze swoim jazzowym trio JSW.
Helena Sojka
Helena Sojka to absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, pasjonatka sztuki pedagogicznej, nauczycielka fortepianu, rytmiki, tańca, improwizacji, kształcenia słuchu i harmonii. Od wielu lat z radością przekazuje swoją wiedzę i umiejętności dzieciom i dorosłym, inspirując do rozwijania talentów muzycznych i artystycznych. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na rozwój kreatywności, wrażliwości muzycznej oraz radość płynącą z tworzenia.
Na co dzień bierze udział w nagraniach studyjnych oraz występuje w programach telewizyjnych, takich jak „Jaka to melodia” czy „Letnia trasa dwójki”. W trakcie swojej kariery miała przyjemność współpracować z wieloma znanymi artystami, takimi jak Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek, Dorota Miśkiewicz, Pectus, Danzel, Natasza Urbańska, Sławek Uniatowski.


Andriej Jermakow
Paweł Chaberski jest absolwentem studiów magisterskich UMCS w Lublinie na kierunku jazz i muzyka estradowa w klasie fortepianu Agi Derlak oraz licencjackich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2021) w Warszawie na tym samym kierunku w klasie fortepianu Nikoli Kołodziejczyka. Ukończył także ZPSM II st. im. Fryderyka Chopina (“Bednarska”) w Warszawie w klasach fortepianu Andrzeja Jagodzińskiego i Michała Tokaja. W latach 2019-2021 brał udział w projektach związanych z UMFC (m.in. Chopin University Big Band, uniwersytecki zespół jazzowy, Elektrofonia, Chór Ad Hoc). Grał, komponował i aranżował dla zespołów Red Colt (smyczki i fortepian w singlu Samotne Niebo) i Damn Good Coffee (kompozycje, aranżacje, smyczki i fortepian na EP Szlus). Uczył fortepianu w jednej z prywatnych warszawskich szkół muzycznych.
Z dyrygentką Martą Matheą Radwan, sekcją rytmiczną i chórem nagrał Nidaros Jazz Mass Boba Chilcotta. W pierwszej połowie 2022 premierę miał pierwszy album EP The Jazz z autorską muzyką oraz aranżacją utworu romantycznego. Pod koniec 2022 nagrał materiał na kolejny album, tym razem LP, pt. PANEMO, który wskutek nieszczęśliwego wypadku uległ zniszczeniu, jednak 3 zachowane utwory opublikowano. W 2023 brał udział w kilku wydarzeniach kulturalnych w Lublinie, z czego
najważniejszym jest udział w Gali Otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Koncertował także z duetem rapowym Guzik&Chołomiej oraz z Guzik&Chołomiej Jazz Quintet w lubelskiej Chatce Żaka, CSK i innych domach kultury.
W połowie 2023 roku zaaranżował w całości płytę LP (Kłopoty z Poetą. Piosenki z muzyką Joanny Iwanickiej w aranżacjach Pawła Chaberskiego) wokalistki Aldony Homziuk z muzyką Joanny Iwanickiej do tekstów warszawskich poetów z grupy Terra Poetica. Jest obecnie członkiem Terra Poetica, gdzie działa jako kompozytor i akompaniator.
Płyta Kłopoty z Poetą została opublikowana w serwisach streamingowych i w limitowanym nakładzie CD.
Maja Migała
Maja Migała jest studentką i absolwentką studiów na specjalności rytmika na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 2022 roku prowadzi Mały Uniwersytet Muzyczny- serię koncertów umuzykalniających dla dzieci na UMFC. Interesuje się śpiewem, w tym przede wszystkim muzyką jazzową i rozrywkową co rozwija w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego. Była członkinią Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. W 2018 roku została laureatką I miejsca i nagrody za muzykalność na Ogólnopolskim konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Soundtrack”. Oprócz tego przez wiele lat była członkinią zespołu tanecznego zajmującego się techniką jazz i modern jazz, a w latach 2019-2021 brała udział w projekcie Mad Catz Metorship Program – stworzonym, by wszechstronnie kształtować tancerzy w wielu różnorodnych stylach tanecznych i rozwijać ich umiejętności jako nauczycieli tańca.


Michał mielczarek
Michał Mielczarek – wokalista, nauczyciel śpiewu, artysta sceniczny
Michał Mielczarek to doświadczony wokalista i pedagog z wieloletnią praktyką sceniczną i dydaktyczną. Od 2008 roku jest związany z zespołem TGD, z którym występuje na największych scenach w Polsce, łącząc muzykę rozrywkową z przesłaniem i energią chóralnego śpiewu. Od 2010 roku nieprzerwanie śpiewa na deskach Teatru Muzycznego ROMA, biorąc udział w kultowych spektaklach musicalowych.
Jako nauczyciel śpiewu pracuje m.in. w Moracz English Theatre, gdzie wspiera młodych artystów w rozwijaniu głosu i scenicznej pewności siebie. Jego podejście łączy profesjonalizm z ogromną pasją i zaangażowaniem. Michał jest również związany z Fabryką Brzmienia w Łodzi, gdzie prowadzi indywidualne lekcje śpiewu oraz warsztaty wokalne, pomagając uczniom w rozwijaniu ich umiejętności wokalnych i scenicznych.
🎙️ Zobacz Michała w akcji: