Zespół wokalny

Lubisz śpiewać? Dobrze trafiłeś/aś ! Zespół wokalny Muzofilia to miejsce dla osób, które kochają śpiewać niezależnie od swojego poziomu wokalnego. Grupa została stworzona dla osób 13+. Na zajęciach nauczymy się śpiewać w głosach, napiszemy nowe aranżacje utworów, stworzymy swój własny wizerunek sceniczny, nauczymy się pracować w grupie. Zespół jest nastawiony na pracę nad szeroko pojętym materiałem rozrywkowym, od hip – hopu po rockowe ballady. Każdy z utworów będzie specjalny aranżowany na ten skład przez instruktora i uczestników zajęć. Oprócz muzycznego aspektu zespołu wokalnego, ważna jest przyjazna atmosfera i dobra zabawa. Na koniec każdego semestru uczestnicy zajęć będą mieli okazję wystąpić z żywym bandem muzycznym.

Grafik zajęć

Cennik zajęć

INSTRUKTOR:

Karolina Drewnik – wokalistka, wiolonczelistka, dyrygentka, kompozytorka, autorka tekstów i filmowiec. Uczęszczała do OSM II st. im. Zenona Brzewskiego (wiolonczela). Ukończyła Społeczną Akademię Nauk na wydziale sztuk audiowizualnych.

Od 7 roku życia na scenie. Do 16 roku życia jej losy muzyczne związane były z muzyką poważną. Finalnie zdecydowała się na przygodę w branży muzyki rozrywkowej. Od tego czasu jest czynnym muzykiem i występuje na polskich scenach jako wokalistka i wiolonczelistka. Na swoim koncie ma współpracę z Sarsą i Dawidem Kwiatkowskim oraz innym artystami.

Występowała m. in. na takich wydarzeniach jak Fest Festival czy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Oprócz doświadczenia muzycznego, posiada również doświadczenie filmowe jako redaktor, kierownik produkcji programów i seriali telewizyjnych.

Obecnie koncertuje pod pseudonimem artystycznym Nali Roka.