Śpiew

Na zajęciach wokalnych uczestnicy nauczą się używać swojego głosu zarówno w mowie jak i śpiewaniu. Odkryjemy, jak działa głos i dlaczego jego higiena jest tak ważna. Dobierzemy odpowiedni repertuar do każdego uczestnika. Stylistka nie ma znaczenia. Ważne, żeby się odnaleźć. Przyszli wokaliści będą mogli również nauczyć się pracy z mikrofonem i na scenie.

Grafik zajęć

Cennik zajęć

INSTRUKTORZY:

Patrycja Kawęcka-Czerska artystycznie Pati Cze dyrektor zarządzający i artstyczny International School of Music Muzofilia, pedagog, ekspert emisji głosu. Propagator kształcenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o międzynarodowe standardy na gruncie polskiej kultury muzycznej oraz dziedzictwa narodowego, piosenkarka, kompozytorka i autorka piosenek. Łowca talentów. Fundatorka stypendiów „Diamenty Muzofili” dla uczniów wybitnie zdolnych. Pasjonatka życia, żona i matka dwójki dzieci.

Zanim założyłam szkołę muzyki rozrywkowej współpracowałam m.in. z Borysem Szycem, Krzysztofem Herdzinem, Wojciechem Młynarskim. Wydałam płytę „Ego” przez Polskie Radio, na której utwory są w całości mojego autorstwa (muzyka i tekst), oprócz jednej specjalnie dla mnie napisanej przez Wojciecha Młynarskiego. Jako solistka Filharmonii Narodowej zrealizowałam serie koncertów w programie edukacyjnym pod patronatem MEN-u. Zaśpiewałam dla około miliona dzieci i młodzieży w całej Polsce. Uczestniczyłam w wielu warsztatach z zakresu muzyki klasycznej i rozrywkowej m.in. pod kierunkiem Lory Szafran, Włodka Pawlika. Reprezentowałam nasz kraj na Eurowizji jako back ground vocals z Isis Gee.

Agata Barwinek-Bembinow – wokalistka, aktorka, nauczycielka śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Uczestniczyła w szeregu kursów wokalnych, aktorskich i lektorskich. Występowała w produkcjach telewizyjnych i filmowych. W latach 2011-2021 była solistką Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” – występowała setki razy z towarzyszeniem chóru i orkiestry symfonicznej wykonując repertuar klasyczny oraz opracowania muzyki ludowej i kolęd. Od kilkunastu lat aktywnie bierze udział w projektach muzycznych reprezentujących różnorodne gatunki i style – m.in. klasykę, jazz, ale też hip-hop, czy heavy-metal.

Jest absolwentką Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Karolina Drewnik – wokalistka, wiolonczelistka, dyrygentka, kompozytorka, autorka tekstów i filmowiec. Uczęszczała do OSM II st. im. Zenona Brzewskiego (wiolonczela). Ukończyła Społeczną Akademię Nauk na wydziale sztuk audiowizualnych.

Od 7 roku życia na scenie. Do 16 roku życia jej losy muzyczne związane były z muzyką poważną. Finalnie zdecydowała się na przygodę w branży muzyki rozrywkowej. Od tego czasu jest czynnym muzykiem i występuje na polskich scenach jako wokalistka i wiolonczelistka. Na swoim koncie ma współpracę z Sarsą i Dawidem Kwiatkowskim oraz innym artystami.

Występowała m. in. na takich wydarzeniach jak Fest Festival czy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Oprócz doświadczenia muzycznego, posiada również doświadczenie filmowe jako redaktor, kierownik produkcji programów i seriali telewizyjnych.

Obecnie koncertuje pod pseudonimem artystycznym Nali Roka.