O szkole

ZAŁOŻYCIELKA

Patrycja Kawęcka-Czerska artystycznie Pati Cze dyrektor zarządzający i artstyczny International School of Music Muzofilia, pedagog, ekspert emisji głosu. Propagator kształcenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o międzynarodowe standardy na gruncie polskiej kultury muzycznej oraz dziedzictwa narodowego, piosenkarka, kompozytorka i autorka piosenek. Fundatorka stypendiów „Diamenty Muzofili” dla uczniów wybitnie zdolnych.

O SZKOLE

International School of Music Muzofilia to szkoła muzyki rozrywkowej. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorskie programy nauczania, wypracowane doświadczeniem pedagogów. Uczymy śpiewać oraz grać na instrumentach pianinie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, perkusji, saksofonie, flecie poprzecznym, akordeonie, skrzypcach. Kadra, to ludzie z pasją, a przede wszystkim eksperci w swoich dziedzinach. Wykształceni, koncertujący muzycy. Ludzie żyjący muzyką na co dzień. Ze względu na międzynarodowy charakter szkoły, zajęcia prowadzone są w języku polskim i angielskim.


Swoją ofertę kierujemy do każdego, kto chcą się profesjonalnie zajmować muzyką, a także do tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, ale coś przeczuwają, że mogliby 🙂 Szkoła ma w swoich założeniach promocję oraz pomoc najbardziej utalentowanym. Szkoła funduje stypendia „Diamenty Muzofilii” dla uczniów wybitnie zdolnych.

Zapraszamy dzieci, młodzież do szkoły muzycznej oraz dorosłych do rozwijania zdolności i realizowania marzeń związanych ze sztuką. Nauka gry i śpiewu jest świetną okazją do zatrzymania się na chwilę w pędzie dzisiejszego świata i wkroczenia w świat uczuć, emocji, kolorów.

W International School of Music Muzofilia panuje koleżeńska atmosfera, pełna ciepła. Dzięki wspólnym zajęciom nawiązujemy relacje, które przynoszą owoce w przyszłości. Poprzez grę zespołową uczymy się odpowiedzialności za wspólne dzieło.

 „Prawda, szacunek i umiejętności”, to trzy wartości, na których oparte jest działanie Internatinal School of Music Muzofilia. Prawda to pomoc w odnalezieniu swojego ja, autentyczności, indywidualizmu, tworzenia własnych trendów. Szacunek to szeroko pojęty szacunek do drugiego człowieka, atmosfera bezpieczeństwa, akceptacji w pracy na emocjach, otwartości na scenie. Odpowiedzialność i pomoc w kształtowaniu osobowości oraz ścieżki kariery. Umiejętności to fachowa pomoc w rozwoju talentu dzieci i młodzieży, gdyż wierzymy, że „dzieci z pasją to ludzie sukcesu.”

Misja

Pragnieniem International School of Music Muzofilia jest, aby absolwenci kochali muzykę, wykonywali ją na wysokim poziomie, ze świetną znajomością swojego rzemiosła, z pasją i wolnością, jaką daje kontakt ze sztuką, ponieważ Life is full of sound.