


CO?
- zajęcia indywidualne
- do wyboru czas trwania zajęć (30/45/60 min)
- nauka stylu klasycznego, jazzowego lub rozrywkowego
- poznasz technikę gry na fortepianie
- nauczysz się czytać nuty i akordy
- znajdziesz i nauczysz się kreować własne brzmienie
- zaczniesz swobodnie improwizować
- skompletujesz swój repertuar koncertowy
- odkryjesz literaturę fortepianową
DLA KOGO?
- chcesz zacząć grać zawodowo
- chcesz spełnić swoje marzenia, bo granie to Twoje hobby
- chcesz miło spędzić czas
- jesteś zawodowym pianistą i dalej chcesz szlifować swój warsztat
- jesteś wokalistą i chcesz umieć sobie akompaniować
- chcesz poznać podstawy zapisu nutowego/akordów
Zobacz:
PROWADZĄCY

Andriej Jermakow to pochodzący z Białorusi pianista-pedagog o polskich korzeniach. Reprezentuje różne style muzyczne w tym klasykę, jazz i rock. Swoje wykształcenie muzyczne zdobył w (1998- 2007) Państwowej Szkole Muzycznej im. I. I. Sollertynskiego oraz na Państwowym Uniwersytecie im. P.M. Maszerowa w Witebsku,w tym zdobył kwalifikacje wykładowcy i akompaniatora. Jak twierdzi, żaden styl nie jest mu obcy. Poprzez muzykę chce inspirować i rozwijać talenty muzyczne swoich podopiecznych.
Występował i pracował jako artystą Witebskiej Filharmonii Państwoej, a także pinista zespołu Combo Fusion oraz Kristal w Smoleńsku i Moskwie. Mieszka w Polsce od 2010 , aktywnie koncertował będąc klawiszowcem zespołu Backup (Mbt music 2011, poznuej teledysk Ryba Chyba 2013). Po rozpadzie zespołu Backup gra w Blues Traktors gdzie oponuje organy Hammond i z którym nagrywa plyte” Tet – a -tet 2014″ .W tym samym roku uczestniczę w finalu festiwalu Grechuty w Krakowie. Andriej teraz pracuje nad autorskim programem, ze swoim jazzowym trio JSW.

Paweł Chaberski jest absolwentem studiów magisterskich UMCS w Lublinie na kierunku jazz
i muzyka estradowa w klasie fortepianu Agi Derlak oraz licencjackich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2021) w Warszawie na tym samym kierunku w klasie fortepianu Nikoli Kołodziejczyka. Ukończył także ZPSM II st. im. Fryderyka Chopina (“Bednarska”) w Warszawie w klasach fortepianu Andrzeja Jagodzińskiego i Michała Tokaja. W latach 2019-2021 brał udział w projektach związanych z UMFC (m.in. Chopin University Big Band, uniwersytecki zespół jazzowy, Elektrofonia, Chór Ad Hoc). Grał, komponował i aranżował dla zespołów Red Colt (smyczki i fortepian w singlu Samotne Niebo) i Damn Good Coffee (kompozycje, aranżacje, smyczki i fortepian na EP Szlus). Uczył
fortepianu w jednej z prywatnych warszawskich szkół muzycznych. Z dyrygentką Martą Matheą Radwan, sekcją rytmiczną i chórem nagrał Nidaros Jazz Mass Boba Chilcotta. W pierwszej połowie 2022 premierę miał pierwszy album EP The Jazz z autorską muzyką
oraz aranżacją utworu romantycznego. Pod koniec 2022 nagrał materiał na kolejny album, tym razem LP, pt. PANEMO, który wskutek nieszczęśliwego wypadku uległ zniszczeniu, jednak 3 zachowane utwory opublikowano. W 2023 brał udział w kilku wydarzeniach kulturalnych w Lublinie, z czego
najważniejszym jest udział w Gali Otwarcia Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Koncertował także z duetem rapowym Guzik&Chołomiej oraz z Guzik&Chołomiej Jazz Quintet w lubelskiej Chatce Żaka, CSK i innych domach kultury.
W połowie 2023 roku zaaranżował w całości płytę LP (Kłopoty z Poetą. Piosenki z muzyką Joanny Iwanickiej w aranżacjach Pawła Chaberskiego) wokalistki Aldony Homziuk z muzyką Joanny Iwanickiej do tekstów warszawskich poetów z grupy Terra Poetica. Jest obecnie członkiem Terra Poetica, gdzie działa jako kompozytor i akompaniator.
Płyta Kłopoty z Poetą została opublikowana w serwisach streamingowych i w limitowanym nakładzie CD.

Helena Sojka to absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, pasjonatka sztuki pedagogicznej, nauczycielka fortepianu, rytmiki, tańca, improwizacji, kształcenia słuchu i harmonii. Od wielu lat z radością przekazuje swoją wiedzę i umiejętności dzieciom i dorosłym, inspirując do rozwijania talentów muzycznych i artystycznych. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na rozwój kreatywności, wrażliwości muzycznej oraz radość płynącą z tworzenia.
Na co dzień bierze udział w nagraniach studyjnych oraz występuje w programach telewizyjnych, takich jak „Jaka to melodia” czy „Letnia trasa dwójki”. W trakcie swojej kariery miała przyjemność współpracować z wieloma znanymi artystami, takimi jak Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek, Dorota Miśkiewicz, Pectus, Danzel, Natasza Urbańska, Sławek Uniatowski.

Maja Migała jest studentką i absolwentką studiów na specjalności rytmika na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 2022 roku prowadzi Mały Uniwersytet Muzyczny- serię koncertów umuzykalniających dla dzieci na UMFC. Interesuje się śpiewem, w tym przede wszystkim muzyką jazzową i rozrywkową co rozwija w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego. Była członkinią Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. W 2018 roku została laureatką I miejsca i nagrody za muzykalność na Ogólnopolskim konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Soundtrack”. Oprócz tego przez wiele lat była członkinią zespołu tanecznego zajmującego się techniką jazz i modern jazz, a w latach 2019-2021 brała udział w projekcie Mad Catz Metorship Program – stworzonym, by wszechstronnie kształtować tancerzy w wielu różnorodnych stylach tanecznych i rozwijać ich umiejętności jako nauczycieli tańca