Songwriting

Songwriting to zajęcia, dzięki którym napiszesz swoją własną piosenkę. Napisałeś tekst, ale nie masz melodii? Jest melodia, ale nie masz weny na tekst? A może masz melodię i tekst, ale nie potrafisz stworzyć do tego harmonii? Nie ma problemu. Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie z jednym z naszych songwriterów.

Na zajęciach:

  • dowiemy się o czym chcesz śpiewać
  • napiszemy tekst
  • ułożymy melodię i harmonię
  • dobierzemy styl piosenki pod Ciebie
  • nauczymy się, jak jak pisać kolejne piosenki samodzielnie

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym. W celu umówienia się na zajęcia prosimy o kontakt z instruktorem tel. 885 776 751

Istnieje możliwość stworzenia pełnej aranżacji utworu (więcej niż aranżacja na fortepianie) i nagrania go w profesjonalnym studio muzycznym jako opcja dodatkowa. O tym możesz porozmawiać ze swoim songwriterem.

Cennik zajęć

INSTRUKTORZY:

Karolina Drewnik  – wokalistka, wiolonczelistka, dyrygentka, kompozytorka, autorka tekstów i filmowiec. Uczęszczała do OSM II st. im. Zenona Brzewskiego (wiolonczela). Ukończyła Społeczną Akademię Nauk na wydziale sztuk audiowizualnych.

Od 7 roku życia na scenie. Do 16 roku życia jej losy muzyczne związane były z muzyką poważną. Finalnie zdecydowała się na przygodę w branży muzyki rozrywkowej. Od tego czasu jest czynnym muzykiem i występuje na polskich scenach jako wokalistka i wiolonczelistka. Na swoim koncie ma współpracę z Sarsą i Dawidem Kwiatkowskim oraz innym artystami.

Występowała m. in. na takich wydarzeniach jak Fest Festival czy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Oprócz doświadczenia muzycznego, posiada również doświadczenie filmowe jako redaktor, kierownik produkcji programów i seriali telewizyjnych.

Obecnie koncertuje pod pseudonimem artystycznym Nali Roka.

Patrycja Kawęcka-Czerska artystycznie Pati Cze dyrektor zarządzający i artstyczny International School of Music Muzofilia, pedagog, ekspert emisji głosu. Propagator kształcenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o międzynarodowe standardy na gruncie polskiej kultury muzycznej oraz dziedzictwa narodowego, piosenkarka, kompozytorka i autorka piosenek. Łowca talentów. Fundatorka stypendiów „Diamenty Muzofili” dla uczniów wybitnie zdolnych. Pasjonatka życia, żona i matka dwójki dzieci. 

Zanim założyłam szkołę muzyki rozrywkowej współpracowałam m.in. z Borysem Szycem, Krzysztofem Herdzinem, Wojciechem Młynarskim. Wydałam płytę „Ego” przez Polskie Radio, na której utwory są w całości mojego autorstwa (muzyka i tekst), oprócz jednej specjalnie dla mnie napisanej przez Wojciecha Młynarskiego. Jako solistka Filharmonii Narodowej zrealizowałam serie koncertów w programie edukacyjnym pod patronatem MEN-u. Zaśpiewałam dla około miliona dzieci i młodzieży w całej Polsce. Uczestniczyłam w wielu warsztatach z zakresu muzyki klasycznej i rozrywkowej m.in. pod kierunkiem Lory Szafran, Włodka Pawlika. Reprezentowałam nasz kraj na Eurowizji jako back ground vocals z Isis Gee.