Teatr

Teatr dla Seniora

Teatr dla dzieci i młodzieży

Przygotowanie na egzaminy

Piosenka aktorska


Grafik zajęć

Cennik zajęć

Instruktor

Beata Chyczewska

Aktorka teatralna i filmowa, pedagog teatru. Wywodzi się z rodziny aktorskiej, córka Beaty Paluch oraz Edwarda Linde-Lubaszenki, siostra Olafa Lubaszenki.

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego w Krakowie (2013) oraz podyplomowe studia Pedagogika Teatru w Instytucje Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego (2019)
Od 2019 należy do zespołu Teatry Dramatycznego w Białymstoku, wcześniej współpracowała m.in. z Teatrem Nowym w Krakowie, Teatrem Piosenki im. Romana Kołakowskiego, i.in.

Szerszej publiczności znana m.in. z seriali „Leśniczówka” czy „Korona Królów” oraz z głównej roli w filmie „Ślicznotka”.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć teatralnych oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą (m. in. DRAMA Studio w Krakowie, Teatr Studio w Warszawie, Warsaw Drama Academy).

Uważa, że zajęcia teatralne powinny być obowiązkowym elementem programu szkolnego na każdym etapie edukacji, gdyż uczestnictwo w nich niesie nieocenione korzyści rozwojowe, wychowawcze i edukacyjne.